; Popis pracovní pozice.">
Truhlář - truhlářství na Praze 4 (Michle) Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: ŘEMESLNNÉ, MANUÁLNÍ PRÁCE :: Truhlář, Tesař
Pro zavedenou truhlářskou dílnu, která se zabývá výrobou originálního nábytku z masivního dřeva, pergol, oken, vnitřních parapetů, schodišť, zábradlí a pokládkou plovoucích a dřevěných podlah, se sídlem na Praze 4 - Michle, hledáme vhodného uchazeče na pozici TRUHLÁŘ.

Náplň práce:

- výroba nábytku, pergol, oken, parapetů, schodišť, zábradlí a dalších výrobků z kvalitních materiálů

- případná výpomoc na montážích

- pokládka dřevěných a plovoucích podlah

Co očekáváme:

- vyučení v oboru truhlář

- dostatečnou praxi v oboru

- spolehlivost, zodpovědnost, týmového ducha

- manuální zručnost, fyzickou zdatnost

Co nabízíme:

- práce na HPP v menším týmu firmy rodinného typu

- odpovídající platové ohodnocení

- pracovní doba od PO - PÁ 8:00 - 16:30

- nástup možný ihned nebo dohodou

- místo pracoviště: Praha 4 - Michle

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na emailovou adresu: dvorakova@maxijob.cz. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel. 776 669 412
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 4 Plat: 40.-50.000,- Kč