; Popis pracovní pozice.">
Technik pro instalaci systémů řízení stavebních strojů Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: VÝROBA, STROJÍRENSTVÍ :: ELEKTRO
Pro zahraniční obchodní společnost se sídlem na Praze-8, která se zabývá prodejem systémů řízení stavebních strojů a stavebního měřícího zařízení, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technik pro region ČR a SR.

Náplň práce:

- instalace systémů řízení stavebních strojů

- přivařit držáky, protáhnout kabeláž

- připojit systém elektricky a hydraulicky dle manuálu

- provést základní nastavení systému

- seznámit zákazníka s funkcí systému

- komunikace s výrobcem v AJ ohledně technické dokumentace

- kontrola skladových zásob

Co požadujeme:

- ÚSO/SŠ vzdělání - elektrotechnické, zeměměřičské nebo obor geodézie

- znalost AJ

- uživatelská znalost výpočetní techniky

- praxe v inženýrské geodézii je výhodou

- komunikační a osobnostní předpoklady potřebné k reprezentaci společnosti

- zkušenost se servisní činností u zákazníka

- schopnost komunikace v AJ s obchodními partnery

- svářečské zkoušky vítány

- ŘP sk. B

Co nabízíme:

- práci v prosperující a stabilní společnosti

- možnost odborného růstu a zvyšování kvalifikace

- zázemí a jistotu zaměstnání

- práci ve stabilizovaném kvalifikovaném kolektivu

- zaměstnanecké výhody

- školení ve Švýcarsku

- nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz