; Popis pracovní pozice.">
Servisní technik zabezpečovací techniky - Čáslav Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: ŘEMESLNNÉ, MANUÁLNÍ PRÁCE :: Elektrikář
Pro společnost, která se zabývá montáží a servisem zabezpečovací techniky, se sídlem na Praze 4, hledáme kandidáta/ku na pozici Servisní technik pro region Čáslav a okolí.

Náplň práce:

- montáž a servis slaboproudých a zabezpečovacích systémů

- zajišťování pravidelných prohlídek a revize zařízení

- řešení vzniklých technických problémů se zákazníky

- komunikace s vedoucím servisních techniků a dispečery

Co nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení

- práce na Letišti Čáslav a dalších přidělených projektech

- dynamická a různorodá práce s moderními zabezpečovacími systémy

- zaškolení a prověrka NBÚ

- přátelský neformální kolektiv

- firemní auto, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, produktová školení, firemní akce

Co očekáváme:

- ÚSO/SŠ vzdělání - elektro zaměření (vyhl. 50/1978 Sb.)

- schopnost samostatné práce v přiděleném regionu

- znalost zabezpečovacích systémů, jejich montáž a servis

- trestní bezúhonnost (případně i prověrka NBÚ)

- ŘP skupiny B

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha východ Plat: 40.- 50.000,- Kč