; Popis pracovní pozice.">
Senior Účetní Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: EKONOMIKA, ÚČETNICTVÍ :: Finanční účetní (část účta)
Pro společnost, která se řadí k předním evropským výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Senior Účetní.

Náplň práce:

- Účtování došlých faktur (zbožové i režijní), interních dokladů

- Vyúčtování mezd (dle podkladů od externí firmy) a pohybů na bankovních účtech

- Kontrola správnosti schvalování došlých faktur

- Vyúčtování přijatých a poskytnutých záloh, kontrola DPH na vstupu a na výstupu

- Příprava a účtování měsíční i roční uzávěrky

- Příprava podkladů pro externí firmu zpracovávající daňovou agendu

- Správa odběratelského a dodavatelského saldokonta

- Aktivní komunikace se zástupci společnosti a externími poradci

- Měsíční reporting mateřské společnosti

- Příprava podkladů pro účely auditu a jiných kontrol

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření

- Praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky

- Znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů

- Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme:

- Perspektivní práci ve stabilní nadnárodní společnosti

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- Motivující finanční ohodnocení a benefity

- Možnost seberealizace a profesního rozvoje

- Nástup dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pracovních pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 10 Plat: 45.- 55.000,- Kč