; Popis pracovní pozice.">
Obchodní zástupce pro prodej průmyslových olejů a maziv - SČ Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: PRODEJ - OBCHOD
Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem průmyslových maziv a olejů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro region Severní Čechy.

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely, jedná se pouze o průmyslové podniky

- budování obchodních vztahů

- vyhledávání nových klientů

- tvorba cenových nabídek, objednávek, dohled nad průběhem zakázky

- správa databáze klientů z řad výrobních podniků

- prodejní akce

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

- praxe s prodejem průmyslovým podnikům

- samostatnost, obchodní myšlení

- bydliště v Praze nebo v regionu severních Čech

Co nabízíme:

- práce na HPP

- odpovídající platové ohodnocení

- služební vůz, mobilní telefon, Notebook

- možnost profesního růstu

- školení, vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Severočeský kraj Plat: 50.-70.000,- Kč