; Popis pracovní pozice.">
Obchodní manažer prodeje hutního materiálu - SČ Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: PRODEJ - OBCHOD :: Obchodník
Pro zahraniční obchodní společnost se sídlem v Praze, zabývající se prodejem hutního materiálu (lesklé válcované tyčové ocele, plechy, jäkly)pro výrobní a stavební účely, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní manažer pro region severních Čech.

Náplň práce:

-   vedení týmu 2 obchodních zástupců

-   jednání se stávajícími klíčovými zákazníky

-   vyhledávání nových obchodních příležitostí

-   příprava smluvních dokumentů a sjednávání obchodů

-   monitorování trhu, sledování vývoje cen

-   vyřizování případných reklamací

-   zodpovědnost za obrat, odbyt, zisk, přímé prodejní náklady

-   vyjednávání s dodavateli při tzv. překupech

Co požadujeme:

-   SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

-   znalost AJ nebo NJ - pouze výhodou

-   obchodní zkušenosti s prodejem ve strojním, automobilovém nebo stavebním průmyslu

-   samostatnost, aktivitu, orientaci na zákazníka

-   Řp sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme:

-   zázemí mezinárodní společnosti

-   zajímavou práci ve stabilním kolektivu

-   motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

-   odborná a rozvojová školení

-   velmi dobré platové ohodnocení

-   automobil, notebook, mobilní telefon

-   nástup ihned nebo dohodou

-   práce na HPP

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz