; Popis pracovní pozice.">
Obchodník - prodej systémů pro měření vytápění - Brno Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: PRODEJ - OBCHOD
Pro zahraniční společnost, se sídlem na Praze 5, která se zabývá prodejem digitálních vodoměrů, měřičů tepla, řešením montážních zakázek v oblasti vytápění, včetně rozúčtování tepla a vody, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro region jižní Moravy.

Náplň práce:

- Vyhledávání nových zákazníků (komerční, rodinné i bytové objekty, bytová družstva, SVJ)

- Udržování vztahů se stávajícími klienty

- Doprodej služeb stávajícím klientům

- Budování dlouhodobých obchodních vztahů

- Příprava nabídek a smluv

- Spolupráce s technickým oddělením

- Správa databáze

- Standardní administrativa spojená s klienty

Co požadujeme:

- SŠ vzdělání

- Zkušenosti s akviziční činností

- Obchodní a komunikační dovednosti

- Zájem o aktivní obchodní činnost

- Znalost práce na PC - MS Office

- Chuť na sobě pracovat a dál se rozvíjet

- Zájem reprezentovat naši společnost a její hodnoty

- Nástup ihned popř. dohodou

Co nabízíme:

- Přátelské prostředí a sehraný tým

- Motivující mzdové ohodnocení

- Auto, Notebook, Mobil

- Stravenkový paušál, Multisport kartu, kafetérii, sick day, dovolená navíc, firemní akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Jihomoravský kraj Plat: 50. - 60.000,- Kč