; Popis pracovní pozice.">
Obchodně-technický zástupce Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: PRODEJ - OBCHOD :: Obchodní zástupce
Pro zahraniční společnost, která se zabývá výrobou a prodejem stavebního materiálu, se sídlem na Praze 9, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodně-technický zástupce.

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky ve svěřeném regionu ( MB, Nymburk, Kolín, Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou, Jičín)

- návštěva staveb a realizačních firem s důrazem na technická řešení

- udržování stávajících vztahů a vyhledávání dalších obchodních příležitostí

- vedení databáze klientů a obchodních případů

Co požadujeme:

- VŠ popř. SŠ vzdělání, ideálně stavebního zaměření

- PC znalosti (MS Office)

- zkušenost na podobné pozici a znalost stavebních materiálů

- komunikační dovednost, pro-zákaznický přístup, vstřícnost

- pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost

- ŘP skupiny B

- ochota cestovat

Co nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení

- zázemí stabilní a úspěšné společnosti

- zajímavou pracovní náplň a dlouhodobé uplatnění

- prodej kvalitních produktů

- firemní benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz