; Popis pracovní pozice.">
Mzdová účetní - částečný úvazek Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: EKONOMIKA, ÚČETNICTVÍ :: Mzdová/ý účetní
Pro společnost zabývající se poskytováním služeb v oblasti účetnictví se sídlem na Praze 10, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Mzdová účetní na částečný úvazek.

Náplň práce:

- zpracování mzdově-personální agendy školy

- zadávání informací do mzdového systému

- kontrola kompletnosti vstupní a výstupní dokumentace zaměstnanců školy

- komunikace s úřady a s pojišťovnami

- hlášení zaměstnanců ke zdravotnímu a sociálnímu pojištění

- úzká spolupráce s externí mzdovou účetní,

- spolupráce s kolegy

Co očekáváme:

- SŠ vzdělání ekonomického zaměření

- min. 2 roky praxe na pozici mzdové účetní

- znalost potřebné legislativy

- uživatelská znalost MS Office, programu KELOC

- odolnost vůči stresu

- zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme:

- stabilní zázemí

- flexibilní pracovní doba

- jazykové kurzy

- bonusy, stravenky, atd.

- příjemné pracovní prostředí

- zajímavé platové ohodnocení

- práce na HPP nebo ŽL

- místo pracoviště Praze 10

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 10 Plat: dle dohody