; Popis pracovní pozice.">
KAM - prodej elektroinstalačního materiálu Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: PRODEJ - OBCHOD :: KAM
Pro zahraniční výrobní společnost se sídlem na Praze 10, která se zabývá výrobou elektroinstalačního materiálu, hledáme vhodného kandidáta na pozici KAM pro český trh.

Náplň práce:

- Prezentace společnosti s cílem zajištění nových zakázek

- Budování a rozvíjení vztahu se zákazníky na českém trhu

- Vedení obchodních jednání, řešení smluvních vztahů

- Administrativní vyřizování poptávek

- Zpracování nabídek dle uzavřených obchodních podmínek

- Pravidelná analýza obchodních dat a jejich interpretace

- Průzkum trhu

- Reporting

- Práce s CRM

Co požadujeme:

- Min. 3 roky praxe na obchodní pozici

- Praxe s prodejem technických výrobků výhodou, ale ne podmínkou

- Skutečného obchodního ducha a ctižádost naplnit obchodní cíle společnosti

- Výborné prezentační, komunikační a organizační dovednosti

- Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům

- Znalost AJ nebo NJ - výhodou

- Ochotu cestovat a učit se nové věci

- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič )

Co nabízíme:

- Práci ve stabilní výrobní společnosti s týmovou atmosférou

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Týden dovolené navíc, penzijní připojištění, Multisport karta, výhodný tarif mobilního telefonu, stravenky a mnoho dalších benefitů.

- Slevy na firemní produkty

- Nastup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz