; Popis pracovní pozice.">
Asistent/ka generálního ředitele Aktualizováno: 22.01.2024
Obor: ADMINISTRATIVA :: Asistent/ka
Pro mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a logistikou průmyslových obalů, hledáme do sídla společnosti v Loučni u Nymburka vhodného kandidáta/ku na pozici Asistentky generálního ředitele.

Náplň práce:

- Vedení administrativy generálního ředitele

- Příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery

- Organizace schůzek, telefonická a emailová komunikace

- Samostatné vedení malých projektů

- Kontrola plnění úkolů zadaných GŘ

- Vyřizování korespondence

- Zajištění hladkého chodu kanceláře vedení společnosti

- Plánování zahraničních pracovních cest

- Účast na důležitých pracovních cestách

- Evidence interních dokumentů

- Organizace firemních akcí

- Podpora marketingových aktivit a spolupráce při jejich realizaci

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- AJ a NJ na velmi dobré úrovni

- Praxe na asistentské pozici pro vedení společnosti

- Profesionální, příjemné vystupování a organizační schopnosti

- Pracovní nasazení, časová flexibilita

- Samostatnost, pečlivost a důslednost, loajalita a diskrétnost

- ŘP sk. B - aktivní řidič

- Nástup ihned nebo dle dohody

Co nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Firemní automobil, notebook, firemní telefon

- Motivační systém zaměstnaneckých benefitů

- Týden dovolené navíc, stravenky

- Přátelský pracovní kolektiv

- Nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha východ Plat: 45.-50.000,- Kč