Vedoucí skladu / Skladník Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: LOGISTIKA, SKLAD, DOPRAVA :: Vedoucí skladu
Pro obchodní společnost, zabývající se prodejem hutního materiálu (ocelové plechy, tyče, jakly ), se sídlem na Praze 9, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí skladu / Skladník.

Pracovní náplň:

- Organizace práce ve skladu s hutním materiálem

- vedení pracovního týmu (10 zaměstnanců)

- technická kontrola a přejímka zboží, nakládka a vykládka aut.

- inventarizační činnosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- průkaz obsluhy VZV (případně jeřábnické / vazačské zkoušky) - výhodou

- praxi v řízení nákladních vozidel - výhodou

- praxe v oboru hutních materiálů - výhodou

- trestní bezúhonnost

- spolehlivost, nekonfliktnost

- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti

- motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

- příjemné pracovní prostředí

- intenzivní vstupní produktové školení, pravidelná profesní školení

- mobilní telefon, stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na sport, firemní akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 9 Plat: dle praxe
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412