Vedoucí obchodního domu Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: PRODEJ - OBCHOD
Pro stabilní zahraniční společnost zaobírající se prodejem potravin, hledáme vhodného či vhodnou kandidátku na pozici Vedoucí obchodního domu.

Náplň práce:

-   starost o vedení prodejny s velkým počtem zaměstnanců

-   zodpovědnost za provoz a chod prodejny

-   komunikace s nadřízeným oblastním manažerem

-   dohled nad personálním obsazení týmu

-   zpracovávání reportů a komunikace s centrálou

Co očekáváme:

-   SŠ vzdělání

-   praxi na obdobné pozici

-   výhodou je praxe v řetězci

-   samostatnost, vůdčí kvality

-   organizační schopnosti

Co nabízíme:

-   stabilní a silné zázemí zahraniční společnosti

-   výborné platové ohodnocení

-   firemní benefity

-   kompletní zapracování na prodejně

-   nástup ihned

-   místo pracoviště dle lokality bydliště

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR Plat: dle praxe a zkušeností
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412