TRUHLÁŘ – nábytkář pro výrobu kuchyní a nábytku Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: ŘEMESLNNÉ, MANUÁLNÍ PRÁCE :: Truhlář, Tesař
Do soukromé truhlářské dílny v Říčanech, přijmeme šikovného truhláře pro rozšíření malého týmu.

Pracovní náplň:

- Kompletace kuchyňských linek a nábytku z lamina či dýhy

- Výpomoc pří výrobě kuchyňských desek z umělého kamene

- Montáž nábytku u zákazníka (převážně Praha a Střední Čechy)

- Spolupráce při zaměřování nábytku a kuchyní u zákazníka

- Výpomoc při běžném úklidu truhlářské dílny

Co požadujeme:

- Vyučení v oboru truhlář/nábytkář

- Manuální zručnost  a fyzickou zdatnost

- Samostatný přístup k zadané práci

- Spolehlivost, čistý trestní rejstřík

- Nejlépe zkušenosti a praxi ve výrobě nábytku a kuchyňských linek

- Případně i šikovného absolventa s mírnou praxí – zaškolíme

- Bydliště v Říčanech a okolí (možnost dojíždění i z Prahy vlakem)

- Práce na HPP

- ŘP sk. B

Co nabízíme:

- Přátelský malý kolektiv

- Flexibilní pracovní dobu

- Možnost parkování přímo u dílny

- Bezproblémové dopravní spojení

- Zaškolení do výroby pracovních desek z umělého kamene

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha východ Plat: dle praxe
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412