Technolog pro výrobu izolačního materiálu Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: VÝROBA, STROJÍRENSTVÍ :: Technolog
Pro společnost, zabývající se výrobou a prodejem kvalitního izolačního materiálu, se sídlem v Kralupech nad Vltavou, hledáme spolehlivého kandidáta/ku na pozici Technolog.

Jedná se o nastavení řídících procesů v nově vzniklém výrobním závodu.  Stěžejním úkolem bude tvorba, či zkvalitnění technologických a výrobních postupů a optimalizace procesů výroby. Startovním úkolem pro technologa bude nově zaváděná výroba pro standardizované produkty - výrobky z přírodních materiálů - izolační, tepelné a protihlukové izolace. Od kandidáta očekáváme významnou pomoc v rozběhnutí výroby a nastavení procesů.

Náplň práce:

- podílet se na vytvoření správného fungování nové výrobní společnosti

- tvorba technologických postupů

- vypracování výrobní dokumentace

- optimalizace výrobních procesů

- Spolupráce na nových projektech

- organizaci pracovních workflow

- ISO 9001 a ISO/TS 16 949

Co požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru

- znalost AJ, RJ - výhodou

- zkušenost v oboru technologie ve výrobní firmě min. 3- 5 let

- kreativní a vyzrálá osobnost

- schopnost se orientovat v technických výkresech

- profesionál s přirozenou snahou hledat nové řešení

- práce na PC - aktivní znalost MS Office

- ŘP sk. B

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání na HPP u silné mezinárodní společnosti

- nadstandardní platové ohodnocení

- pružná pracovní doba

- firemní benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha západ Plat: 50.000,- Kč
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412