Servisní technik - Ostrava Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: VÝROBA, STROJÍRENSTVÍ :: Servisní technik
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Servisní technik - Ostrava a okolí.

Náplň práce:

- provádění servisní činnosti přímo u zákazníka

- udržování zákaznických kontaktů

- technická podpora zákazníkům

- vyhotovování servisních nabídek

Co požadujeme:

- SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika) nebo vyučen s maturitou

- základní znalost Nj nebo Aj výhodou

- základní znalosti mechaniky, hydrauliky

- praxe v oboru manipulační technika - výhodou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)

- ŘP skupiny B,  skupina C nebo T výhodou

- bydliště v daném regionu

- čistý trestní rejstřík

- spolehlivost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost

- schopnost samostatné práce

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti

- pracovní doba od 7,00 do 15,30

- zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, týden dodatkové dovolené

- systém školení, penzijní a úrazové pojištění

- závodní lékařská péče, firemní akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis, nejlépe i s fotografií na email: dvorakova@maxijob.cz nebo se informujte telefonicky na 776 669 412 a 222 314 369. Naši aktuální nabídku naleznete na www.maxijob.c
Lokalita: ČR :: Moravskoslezský kraj Plat: dle praxe a zkušeností
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412