Servisní technik - MB, Jičín, Mělník Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: ŘEMESLNNÉ, MANUÁLNÍ PRÁCE
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Servisní technik pro region - Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín, Mělník.

Náplň práce:

- provádění servisní činnosti přímo u zákazníka

- udržování zákaznických kontaktů

- technická podpora zákazníkům

- vyhotovování servisních nabídek

Co požadujeme:

- SŠ technického směru nebo vyučení s maturitou (nejlépe v oboru elektrotechnik, elektromechanik nebo automechanik

- základní znalost Nj nebo Aj - výhodou

- základní znalosti mechaniky, hydrauliky podmínkou

- praxe v oboru manipulační technika výhodou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)

- přesnost, spolehlivost, logické a kombinační schopnosti

- manuální zručnost, schopnost samostatné práce, ochota učit se, flexibilita,

- vysoké pracovní nasazení a loajalita

- ŘP skupiny B,  skupina C nebo T výhodou

- bydliště v daném regionu

- čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti

- pracovní doba od 7,00 do 15,30

- zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, týden dodatkové dovolené, systém školení, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, teambuildingové akce a další

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis emailem na adresu: dvorakova@maxijob.cz. V případě dotazů volejte na telefon: 222 314 369 nebo 776 669 412
Lokalita: ČR :: Praha Plat: dle praxe a zkušeností
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412