Servisní technik dílenský - Olomouc Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: VÝROBA, STROJÍRENSTVÍ :: Servisní technik
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Servisní technik do dílny v Olomouci.

Náplň práce:

- provádění servisní činnost

- technická podpora zákazníkům

- vyhotovování servisních nabídek

Co požadujeme:

- SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika) nebo vyučen (elektro) s maturitou

- základní znalost Nj nebo Aj - výhodou

- základní znalosti mechaniky, hydrauliky

- praxe v oboru manipulační techniky - výhodou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)

- ŘP skupiny B,  skupina C nebo T-  výhodou

- bydliště v Olomouci a blízkém okolí

- čistý trestní rejstřík

- logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost

- spolehlivost, pracovní nasazení a loajalita

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti

- pracovní doba: PO - PÁ ranní směna od 7,00 do 15,30

- zajímavé finanční ohodnocení

- stravenky, dodatkové dovolené, systém školení, penzijní a úrazové pojištění

- závodní lékařská péče, teambuildingové akce a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Olomoucký kraj Plat:
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412