Řidič - kurýrní služba Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: LOGISTIKA, SKLAD, DOPRAVA :: Řidič
Pro českou stabilní společnost, zabývající se kurýrní službou, se sídlem v Praze, hledáme pro rozšiřování týmu schopného kandidáta na pozici Řidič.

Náplň práce:

- přeprava menších zásilek firemním vozem Škoda Octavia / Fabia

- komunikace s dispečerkou

- práce s hotovostí

Co požadujeme:

- ÚSO/SŠ vzdělání

- praxe v řízení vozidla

- uživatelská znalost práce na PC

- reference od bývalého zaměstnavatele

- čistý trestní rejstřík

- příjemné vystupování a jednání

- zodpovědný přístup k práci

- bydliště v Praze a okolí

- ŘP skupiny B

Co nabízíme:

- práce na ŽL

- firemní automobil, vysílačka

- zázemí stabilní a rozvíjející společnosti

- odpovídající finanční ohodnocení

- týden dovolené navíc, stravenky

- pracovní doba: PO-PÁ - ranní směny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Praha Plat: 22.-24.000,- Kč
Kontakt: VYTISKNOUT ...
Mail: >Konzultant:Jana Dvořáková
Telefon: neuveden