Referent/ka do odboru realizace staveb Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: STAVEBNICTVÍ, REALITY
Pro stavební odbor, který se zabývá přípravou a realizací stavebních investic, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Referent/ka do odboru realizace staveb.

Náplň práce:

- příprava a realizace investic

Požadavky:

- SS/VŠ vzdělání stavebního směru

- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů

- znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a další právní předpisy související

- znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů

- základní znalost práce na PC (MS Word, Excel, Internet, Outlook)

- dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

- praxe ve veřejné správě vítána

- ŘP skup. B

- nástup možný ihned

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání

- práci na HPP

- odpovídající finanční ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 10 Plat: dle dohody
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412