Obsluha strojů - destilovna Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: CHEMIE, POTRAVINY, FARMACIE
Pro společnost zabývající se recyklací chemických látek a komplexními službami v oblasti likvidace odpadů, se sídlem na Praze - východ (D1), hledáme vhodné kandidáty na obsluhu strojů v provozovně, která se zabývá destilací rozpouštědel a vosků.

Náplň práce:

- obsluha strojů, její pravidelná týdenní údržba a servis

- manipulace se sudy, paletami s IBC, ve kterých je uskladněn materiál

Co požadujeme:

- SOU vzdělání, příp. Základní + praxe na obdobné pozici

- ŘP sk. B

- průkaz na VZV

- technické myšlení

- trestní bezúhonnost

- flexibilitu a proaktivní přístup

- dobrý zdravotní stav

Co nabízíme:

- jednosměnný provoz, noční provoz

- zázemí rodinné firmy

- stravování ve vlastní restauraci s domácí kuchyní,

- možnost profesní seberealizace (doplnění kvalifikace)

- individuální finanční odměny

- víkendy a svátky volné

- platové ohodnocení: 20 - 25 000,- Kč hrubého + zajímavé odměny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha východ Plat: 25.000,- Kč
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412