Oblastní Manažer prodeje - obchodní řetězec - Morava Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: PRODEJ - ŘETĚZCE :: Oblastní manager/ka
Pro významný zahraniční obchodní řetězec se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Oblastní manažer prodeje - Morava.

Náplň práce:

- zodpovědnost za dosažení plánovaných obratů, ukazatelů a ekonomických výsledků několika svěřených filiálek v daném regionu

- cílené využívání řídících nástrojů jako je plánování, organizace, motivace a kontrola dle standardů společnosti

- zajištění maximální podpory vedoucím obchodních domů v plnění zadaných úkolů

- zodpovědnost za výběr zaměstnanců, jejich pracovní vývoj a motivaci

- předkládání návrhů a podnětů na zlepšení a zefektivnění činnosti zaměstnanců ve svěřené oblasti

- sledování nákupních zvyklostí, přání  zákazníků a důsledné sledování konkurence

- dodržování hygienických i zákonných podmínek ve svěřené oblasti

- konstruktivní spolupráce s kontrolními orgány

- přímá podřízenost řediteli provozu

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- minimálně  3 roky praxe na pozici Oblastního manažera či Manažera obchodního domu v některém z prodejních řetězců typu Ahold apod.

- zkušenosti s vedením kolektivu a motivací podřízených zaměstnanců

- NJ výhodou

- časová flexibilita a ochota cestovat

- samostatnost

- ŘP sk.B

- místo bydliště nerozhoduje, celá ČR

Nabízíme:

- zázemí silné expandující zahraniční společnosti

- nadstandardní mzdové ohodnocení

- firemní automobil i k osobnímu využití

- mobilní telefon, notebook a další firemní benefity

- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

- možnost zaškolení v zahraničí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR Plat: dle praxe
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412