Obchodní zástupce do tiskárny Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: MARKETING, MÉDIA, REKLAMA
Do menší tiskárny, jež nabízí kvalitní ofsetový, digitální a velkoplošný tisk, se sídlem v Praze, přijmeme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce:

- identifikace potřeb zákazníka v oblasti tištěné reklamy, katalogů, časopisů, velkoformátových tisků

- akvizice nových zákazníků

- samostatné vedení obchodních jednání, vypracování obchodních nabídek

- spolupráce s týmem podpory prodeje

- vedení veškeré obchodní agendy v IS

- spolupráce v rámci obchodního týmu

- přímá podřízenost majiteli tiskárny

Co požadujeme:

- SŠ vzdělání

- znalost AJ - výhodou

- znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

- obchodní zkušenosti a prokazatelné obchodní výsledky

- schopnost samostatné práce, ale i práce v týmu

- přímá podřízenost majiteli společnosti

- aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost

- možnost spolupráce formou Home Office

- ŘP sk. B

Co nabízíme:

- práce na HPP

- fixní plat + provize + roční prémie

- týmová atmosféra, stabilní tým

- automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 4 Plat: dle praxe a zkušeností
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412