Obchodní Referent/ka - Praha 9 Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: ADMINISTRATIVA :: Obchodní referent/ka
Pro významnou zahraniční společnost se sídlem v Praze 9 - Hloubětín, zabývající se prodejem produktů pro strojní výrobu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní Referent/ka.

Pracovní náplň:

- administrativní podpora obchodního zástupce

- komunikace s obchodním zástupcem a zákazníky

- řešení cenových nabídek, objednávek, dodávek

- návrhy produktových řešení pro zákazníky

- komplexní řešení jednotlivých obchodních případů

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe obchodní akademie

- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

- chuť intenzivně pracovat a učit se novým věcem

- znalost systému ABRA-G3 - výhodou

- samostatnost a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme:

- zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti

- zajímavou práci v mladém kolektivu

- motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

- příjemné pracovní prostředí

- intenzivní vstupní produktové školení

- pravidelná odborná a rozvojová školení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.c
Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 9 Plat: od 25.000,- Kč
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412