Mistr výroby - izolační materiál Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: VÝROBA, STROJÍRENSTVÍ :: Mistr výroby
Pro společnost, zabývající se výrobou a prodejem kvalitního izolačního materiálu, se sídlem v Kralupech nad Vltavou, hledáme spolehlivého kandidáta/ku na pozici Mistr výroby

Náplň práce:

- zodpovědnost za plnění výrobního plánu a kvality výroby

- činnosti spojené s řízením pracovní směny (správa dokumentů, záznamů)

- dodržování výrobních postupů dle stanovené technické dokumentace

- spolupráce s ostatními útvary a technology

- zlepšování stávajících procesů

- odpovědnost za odstraňování možných příčin poruch strojů a nekvalitní výrobu

Co požadujeme:

- ukončené SŠ nebo SOU vzdělání

- základní znalost práce na PC

- dobré organizační a komunikační dovednosti

- zkušenost s vedením lidí

- praxe z výrobní firmy na vedoucí pozici

Co nabízíme:

- zajímavou práci v novém výrobním provozu

- nadstandartní benefity

- motivující platové ohodnocení

- neustálé vzdělávání a rozvoj

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Středočeský kraj :: Praha západ Plat: dle praxe
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412