KAM - prodej manipulační techniky (HK) Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: PRODEJ - OBCHOD :: KAM
Pro zahraniční obchodní společnost, zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici KAM pro prodej v regionu Teplice a okolí.

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely

- identifikace potřeb zákazníka

- prodej firemním zákazníkům

- vedení obchodních jednání, vypracování obchodních nabídek

- zodpovědnost za svěřený region a ekonomické výsledky

- úkoly spojené s průzkumem trhu

- vedení veškeré obchodní agendy

- spolupráce s prodejními techniky dle složitosti zakázky či projektu

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního, nebo ekonomického směru

- pokročilá znalost AJ nebo NJ - výhodou

- znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

- obchodní zkušenosti, vztah k technicky zaměřeným produktům (auto/moto)

- schopnost samostatné práce, ale i práce v týmu

- pozitivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost

- loajalita, orientace na cíl, příjemné vystupování

- ŘP sk. B

- Bydliště: Teplice a okolí

Co nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti

- prodej kvalitních produktů

- týmová a přátelská atmosféra

- služební automobil, mobilní telefon, notebook

- fixní plat + provizní ohodnocení + roční bonusy

- zajímavé firemní benefity

- systém firemního vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Lokalita: ČR :: Severočeský kraj Plat: dle praxe a zkušeností
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412