Asistent/ka Aktualizováno: 12.10.2017
Obor: ADMINISTRATIVA :: Asistent/ka
Pro společnost, která se zabývá přípravou a realizací stavebních projektů a správou nemovitostí, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Asistent/ka.

Náplň práce:

-evidence a zpracování veškeré dokumentace

-přehledy nákladů, výnosů

-zpracování pracovních výkazů, evidence docházky,….

-evidence a zajišťování vedení evidence knih jízd, údržby vozidel,…

-komunikace s dodavateli/odběrateli

-navrhování řešení vedoucích k efektivizaci

-administrace nabídek, objednávek

-ostatní činnosti dle pokynů nadřízeného

Co požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- znalost práce na PC

- ŘP skup. B

- samostatnost, spolehlivost, iniciativa

- pozitivní přístup

- nástup ihned

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání i kolektiv pracovníků

- práci na HPP

- nástupní plat 25 tis. hrubého

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412 nebo 773 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz

Lokalita: ČR :: Praha :: Praha 10 Plat:
Kontakt: Dana Dvořáková VYTISKNOUT ...
Mail: dvorakova@maxijob.cz
Telefon: 776669412